Mladší mini: Přátelské utkání Kněžmost

Přátelský zápas mladších minižáků ročník 2012 a mladší 24.09.2018 hřiště Kněžmost

Hrací čas: 3x15min, Počet hráčů: 4+1


Sestava:

 Brankář – Vojtěch Jakubec (Tomáš Cee)

 Obránci – Fanda Kučera, Bolek Sobotka, Valča Pažoutová

 Útočníci – Ondra Noha, Matouš Vynikal, Roman Bočánek, Tomáš Cee (Jakubec)

Trenéři:   Miroslav Buriánek, Josef Hruška, Jakub Havel


Sokol Kněžmost – Dolnobousovský SK     13 : 1  (6:0) (6:0) (1:1)


Střelec: Kučera

Začala nová sezóna pro náš fotbalový potěr. Máme spoustu nových fotbalových adeptů, kteří už doplnili staré ostřílené kozáky z loňské sezóny. Tentokrát jsme měli zkušenější pouze tři hráče a pro zbytek to byla velká premiéra v dresu našeho klubu.

Tomu trošinku odpovídá i výsledek zápasu, ale ten je podružný. Začali jsme zakřiknutě a není se co divit, když to v týmu byl samý fotbalový novic (měli za sebou osm tréninků). Než jsme se rozkoukali na place a zjistili, jaký to je šrumec, skončila první patnáctiminutovka a měli jsme šest buřtů v kase. No nic naplat, z boje se neutíká a v další čtvrt hodině se to přeci jenom zlepšilo. Sice jsme zase obdrželi stejný počet gólů, ale už jsme měli náznaky našich šancí. Posledních patnáct minut to byla ovšem zcela jiná káva. Náš tým se zřejmě jako správný stroj dostal do provozní teploty a frčel na plné obrátky. Hra se zcela vyrovnala a počet našich šancí se neustále zvyšoval. Také za to byli všichni odměněni, když Kučera vsítil branku a křičeli z plna hrdla gól.

Pěkný mač, ve kterém bylo vidět úžasné nasazení našich čutálistů. Pro většinu první velká zápasová zkušenost a musíme je pochválit za bojovnost a odhodlání.

(komentář Miroslav Buriánek)