DBSK B — Sokol Dětenice

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem DBSK B — Sokol Dětenice

Report

B-mužstvo  – příprava  1.4.2018


DBSK „B“ : Dětenice  5:4 (3:3)


Sestava: Stránský – Kollátor, Procházka, Kynčl, Zumr – Dajč, Havel ml., Šolc ml., Stejskal – Šolc st., Tomíček

Střídání: Ort, Kasal, Hercík – zapůjčení soupeři Najman a Šolc T.

Branky:  Šolc ml. 5´; Šolc st. 9´, 59´, 73´; Tomíček 12´


Ke čtvrtému přípravnému zápasu jsme odjeli opět na umělou trávu do Jičína, kde jsme se měli utkat se soupeřem hrajícím Okresní přebor ve Východočeském kraji, mužstvem Dětenic. Jejich jarní výsledek proti Židněvsi 7:1, signalizoval, že to bude velmi dobrý soupeř a od prvních sekund to i naplňoval. Navíc jsme soupeři zapůjčili i gólmana Jirku Najmana a Tomáše Šolce.

Již v první minutě zápasu jsme jim to ale i nesmírně usnadnili, kdy hned tři hrubé chyby za sebou při dvou špatných přihrávkách a nakonec nepovedenou malou domů mohli snadno skórovat přelobováním našeho vyběhnutého gólmana. V 5´jsme se ale ke slovu dostali my a kombinace mezi Šolcem st. a Šolcem ml. vyústila přesnou střelou z vápna k tyči posledně jmenovaným a srovnání stavu na 1:1. O další 4 minuty jsme šli už do vedení, kdy po přihrávce Tomíčka tentokrát Šolc st. nádhernou střelou z 30 metrů na vzdálenější tyč nedal brankaři šanci. Již ve 12´pak zvýšil na 3:1 Tomíček nádhernou patičkou z malého vápna po přesné přihrávce Stejskala od brankové čáry. Nicméně soupeř se nevzdával a po nezištné přihrávce Tomáše Šolce ve 20´na jejich zřejmě nejlepšího hráče a jeho následným samostatným nájezdem a zakončením podél vyběhnutého Stránského snížil náš náskok svým druhý gólem. Konečné skóre prvního poločasu pak tentýž hráč Dětenic ve 36´akcí téměř přes kopírák srovnal na 3:3.

Ve druhém poločase jsme šli v 59´opět do vedení, kdy Tomíček velmi dobře presoval rozehrávku soupeře v jejich velkém vápně, vybojoval míč a vybídl přihrávkou Šolce st. ke skórování zhruba z místa pokutového kopu. V 73´ zvýšil vedení na 5:3 a završil tak svůj hattrick Šolc st., kdy po hrubé chybě gólmana při rozehrávce z 35m trefil opuštěnou bránu. Konečný stav zápasu v 76´na 5:4 stanovil, kdo jiný než jejich nejlepší hráč, svým čtvrtým gólem v zápasu, po naší hrubé chybě v obraně.

Poměrně slušné utkání v rychlém tempu a bohatém na hezké fotbalové situace kazilo asi pouze přeci jenom více zkažených přihrávek z naší strany, než bychom si přáli…

Podrobnosti

Datum Čas Soutěž Sezóna Den zápasu
1.4.2018 17:00 ZP DBSK B 2017-2018 1.4.2018

Místo zápasu

Dolní Bousov

Výsledky

TýmGoalsVýsledek
DBSK B5Vítězství
Sokol Dětenice4Porážka