DBSK B — Sokol Luštěnice B

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem DBSK B — Sokol Luštěnice B

Report

B-mužstvo  – příprava  25.3.2018


DBSK „B“ : Luštěnice „B“  4:3 (2:1)


Sestava: Stránský – Kollátor, Procházka, Kynčl, Zumr – Pažout, Polák, Vacek, Šolc ml.,  –   Šolc st., Bartoň

Střídání: Urban ml., Ort, Verecký

Branky:  Šolc st. 29´; Bartoň 32´; Šolc ml. 65´, 82´


Na pořadí třetí přípravný zápas jsme odjeli opět na umělou trávu do Jičína, kde na nás čekal soupeře hrajícím taktéž III.třídu, ale druhou skupinu, B-mužstvo Luštěnic.

Minulý zápas s Žerčicemi se nám moc po stránce fotbalové nepovedl, kde jsme kazili hroznou spoustu přihrávek a bohužel i tento zápas byl v hodně podobném duchu, kde chyběl pohyb bez balonu, přehled a v neposlední řadě přišla opět spousta nepovedených přihrávek. Jediné pozitivum snad bylo jen to, že jsme neudělali tolik hrubých chyb v obranné fázi. Přispěl tomu i velmi dobrý výkon Petra Procházky.

První velikou šanci měl již v 3´ Šolc ml., kdy využil velkou chybu brankáře při jeho rozehrávce z vápna a pohotovou střelou z dálky trefil bohužel jen břevno. V 18´ mohl tentýž hráč opět skórovat, kdy šel sám na bránu, ale na poslední chvíli mu skluzem vyrazil míč obránce. Nedáš dostaneš se ukázalo v 22´, kdy rychlý protiútok a přesnou přihrávku na zadní tyč dokázal využít útočník Luštěnic k bezproblémovému skórování takřka do prázdné brány. Ve 29´jsme konečně skórovali my, kdy Zumr vybídl Vereckého na únik do vápna a střelu z úhlu, kterou ještě brankář vytěsnil, ale dobíhající Šolc st. z malého vápna dorazil míč do sítě. Ve 32´ našel Vacek přihrávkou na velkém vápně Bartoně, ten se rychlou otočkou krásně uvolnil a střelou na zadní tyč uzavřel skóre prvního poločasu na 2:1.

Druhý poločas začal lépe soupeř, který nasadil do útoku hráče z A-čka a bylo to hned znát. V 54´ tento hráč rychlým postupem až na roh malého vápna a tvrdou střelou pod břevno nedal našemu brankaři šanci. O 6 min. později opět velmi rychlím protiútokem ve dvou na jednoho našeho obránce, šel nakonec jmenovaný hráč sám na branku a s přehledem zakončil na 2:3. Konec zápasu pak patřil ale opět nám, kdy v 65´ vybídl Šolc st. Šolce mladšího přesnou přihrávkou po čáře a ten postupoval až na velké vápno a vystřelil, což ještě brankář Luštěnic stihnul vyrazit, ale pouze opět k němu, ten si popotáhnul míč do vápna a tvrdou střelou vyrovnal na 3:3. Konečný stav pečetil v náš prospěch podruhé Šolc ml., když po dlouhém balonu se svojí rychlostí dostal za záda obránců a postupoval sám na bránu a po kličce brankaři měl již snadnou úlohu ke skórování.

 

 

Podrobnosti

Datum Čas Soutěž Sezóna Den zápasu
25.3.2018 17:00 ZP DBSK B 2017-2018 25.3.2018

Místo zápasu

Dolní Bousov

Výsledky

TýmGoalsVýsledek
DBSK B4Vítězství
Sokol Luštěnice B3Porážka