„A“ – přípravné utkání – 3.3.2018

FK NOVÁ PAKA (I.B třída) – DBSK 1:3 (0:3)

Branky: 16‘ Koštíř Marek, 27‘, 40‘ Tomíček Radek

Sestava: Stránský Michal, Najman Jiří – Bíšek Vladimír, Hercík Lukáš, Kasal Jakub, Oudrnický Martin, Šolc Jakub, Holub Luděk, Merva Milan, Vynikal Petr, Koštíř Marek, Ježek Petr, Tomíček Radek, Kubeček Pavel, Klíma Ondřej, Shalimba Veikko, Novák Matouš

K dalšímu utkání jsme zajížděli k tradičnímu soupeři do Nové Paky, kterého jsme v rámci přípravy zatím ještě neporazili.

Začátek utkání lépe vyšel domácím a v 10‘. musel zasahovat Michal Stránský proti osamocenému útočníkovi. Pak jsme převzali iniciativu, v 16‘. nastřelil Ondra Klíma břevno a z následné dorážky nás poslal do vedení Mára Koštíř, ve 27‘. nacentroval Mára Koštíř na Radka Tomíčka, který zvýšil na 0:2, ve 40‘. se střelou k tyči trefil opět Radek Tomíček 0:3. Těsně před koncem půle se ještě jednou prezentoval Radek Tomíček střelou nad po nahrávce Petra Ježka a ve 45‘. po nahrávce Radka Tomíčka pálil také nad Luděk Holub.

Ve druhém poločase byl ve slibných šancích Kuba Šolc, ale domácího gólmana se mu překonat nepodařilo. Další naše šance končili mimo branku. Novopackým se v 87‘. povedla střela z 25 metrů a uzavřeli skóre utkání na 1:3.

V sobotu 10.3. zajíždíme do Jablonce nad Nisou, kde se utkáme od 17:30 s účastníkem Krajského přeboru týmem Sedmihorek.