LP2020: DBSK – Krchleby 8:1

„A“ – přípravné utkání – 5.8.2020

DBSK – SOKOL KRCHLEBY 8:1 (2:0)

Branka: 31‘ Merva Milan (p), 32‘, 62‘, 80‘ Klíma František, 67‘, 83‘ Stejskal Jan, 70‘, 82‘ Donát Adam

Sestava DBSK: Hampl Pavel, Gereg Roman – Šolc Tomáš, Ježek Petr, Kubeček Pavel, Bíšek Vladimír, Horák Miroslav, Horák Michal, Merva Milan, Kasal Jakub, Vynikal Petr, Klíma František, Donát Adam, Klíma Ondřej, Stejskal Jan

Tým Krchleb, který k nám zavítal v pořadí ke třetímu přípravnému utkání, prochází obměnou kádru – tým posílil Jan Flachbart a další zkušení hráči, a chystá se na postup do okresního přeboru nymburska.

V první půlce hosté statečně odolávali našim útokům a sami se pouštěli do rychlých protiútoků. Ve 31. minutě otevřel skóre z penalty Milan Merva a o minutu později přidal druhou trefu Fanda Klíma po nahrávce Adama Donáta.

V 52‘. jsme podcenili protiútok hostí a inkasovali na 2:1. O deset minut později vyzval přihrávkou ke skórování Kuba Kasal Fandu Klímu 3:1, o chvilku později nastřelil Adam Donát tyč, v 67‘. dával na 4:1 Honza Stejskal po nahrávce Milana Mervy. Na 5:1 upravil v 70‘. Adam Donát, v 72‘. orazítkoval břevno Michal Horák, svojí třetí branku dal v 80‘. Fanda Klíma za asistence Pavla Kubečka 6:1, za dvě minuty skóroval Adam Donát 7:1, a poslední gól dal Honza Stejskal v 83‘. po nahrávce Fandy Klímy 8:1.

V úterý 11.8. hostíme SK Jičín, zápas začíná v 18:00.