LP2020: DBSK – Chotětov 6:0

„A“ – přípravné utkání – 1.8.2020


DBSK – TJ SOKOL CHOTĚTOV 6:0 (3:0)


Branka: 22‘, 74‘ Donát Adam, 26‘ Merva Milan, 35‘ Kasal Jakub, 52‘ Kubeček Pavel, 65‘ Šolc Tomáš 

Sestava DBSK: Najman Jiří – Šolc Tomáš, Ježek Petr, Kubeček Pavel, Bíšek Vladimír, Horák Miroslav, Pavliš Aleš, Horák Michal, Merva Milan, Kasal Jakub, Vynikal Petr, Hercík Lukáš, Donát Adam


V sobotním teplém dopoledni jsme přivítali účastníka I.B třídy, tým Chotětova.

První naše šance přišla v 16. minutě, Míra Horák se vydal do útoku a střelou z velkého vápna orazítkoval břevno chotětovské branky, ve 22. minutě vystřelil Pavel Kubeček, hostující brankář vyrazil míč na roh, po jeho rozehrání otevřel skóre po nahrávce Pavla Kubečka Adam Donát 1:0. Ve 26. minutě rozehrál Michal Horák trestný kop, míč posadil přesně na hlavu Milana Mervy, který opět prokázal svůj gólový instinkt 2:0. O další hezkou fotbalovou akci se postaral Kuba Kasal ve 35. minutě, míč si navedl na hranici pokutového území a technickou střelou pod břevno překonal gólmana hostí 3:0.

Po změně stran se obraz hry moc nezměnil, hostům se moc běhat nechtělo, zatáhli se na vlastní půlku a čekali na naší chybu. Na 4:0 zvýšil Pavel Kubeček, opět po centru Michala Horáka z trestného kopu, kdy gólman vyrazil míč přímo na Pavlovu kopačku. Do listiny střelců se zapsal v 65. minutě Tomáš Šolc po nahrávce Aleše Pavliše 5:0. V 74. minutě uzavřel konečný účet Adam Donát za asistence Petra Ježka 6:0.

Ve středu 5.8. přijedou místo Pěnčína Krchleby, zápas začíná v 18:30.

Holub Luděk

www.dbsk.cz